صفحه اصلي > اخبار 

 

اطلاعیه نحوه ارائه خدمات رفاهی به بازنشستگان سازمان
معاونت توسعه مدیریت و منابع از بازنشستگان سازمان درخواست کرد جهت تدوین چارچوب و انسجام بخشی ارائه خدمات رفاهی به آنان ضمن حضور فعال در انتخابات آتی کانون بازنشستگان نمایندگان رسمی خود را با نهایت دقت انتخاب کنند.
چهارشنبه ٢ تير ١٤٠٠ ادامه خبر >>

شهریار فوتبال جهان به پویش اهدای خون فوتبالی ها پیوست
برترین گلزن فوتبال ملی و سفیر اهدای خون با حضور در اداره کل انتقال خون استان اردبیل و امضای پیراهن یادبود شادروان علی انصاریان و مهرداد میناوند به پویش اهدای خون فوتبالی ها پیوست.
سه شنبه ١ تير ١٤٠٠ ادامه خبر >>

شهردار تهران: اهدای خون بخشی از مسئولیت اجتماعی شهروندان است
شهردار تهران در ادامه پویش فرهنگ ساز سه شنبه های بدون خودرو و به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون، مرکز جامع اهدای خون وصال شیرازی را به عنوان مقصد مسیر رکاب زنی خود به اتفاق مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران انتخاب کرد.
سه شنبه ١ تير ١٤٠٠ ادامه خبر >>

سخنگوی دولت: ایران دارای بالاترین نرخ اهدای خون در میان کشورهای مدیترانه ی شرقی است
سخنگوی دولت از نوع دوستی و مراجعه سالانه 2.5 میلیون داوطلب اهدای خون به مراکز سازمان انتقال خون خبر داد و گفت: بر این اساس ایران بالاترین شاخص اهدای خون در میان کشورهای منطقه مدیترانه ی شرقی را دارد.
چهارشنبه ٢٦ خرداد ١٤٠٠ ادامه خبر >>
نماینده سازمان جهانی بهداشت ( WHO) :
سازمان انتقال خون ایران یکی از موفق ترین ها در منطقه است
به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران با مدیرعامل سازمان انتقال خون کشور دیدار و گفتگو کرد.
سه شنبه ٢٥ خرداد ١٤٠٠ ادامه خبر >>

برج های آزادی و میلاد به رنگ قرمز درآمدند
چراغ‌های برج های آزادی و میلاد همزمان با روز جهانی اهداکنندگان و همسو با شعار سازمان جهانی بهداشت در سال 2021 مبنی بر اهدای خون و تداوم تپش قلب جهان امشب 24 خرداد ماه به رنگ قرمز درآمد.
سه شنبه ٢٥ خرداد ١٤٠٠ ادامه خبر >>

نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران از « پوستر 1400 سفیر اهدای خون » رونمایی کرد
نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران ضمن بازدید از مرکز اهدای خون وصال تهران و تقدیر از داوطلبین اهدای خون به همراه مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران از پوستر 1400 سفیر اهدای خون که پروژه ای هدفمند در راستای افزایش سرمایه های اجتماعی این سازمان است رونمایی کرد.
دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠ ادامه خبر >>

سخنگوی وزارت بهداشت بر ضرورت گسترش فرهنگ اهدای خون در بین جوانان و بانوان تاکید کرد
معاون فرهنگی و دانشجویی و سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور با حضور در پویش « اهدای خون، تداوم زندگی » ضمن تاکید بر ضرورت پیشگامی دانشجویان در همه ی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی از آنان خواست که در امر انسان دوستانه ی اهدای خون نیز پیشقدم شوند.
دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠ ادامه خبر >>

روسای انجمن های پزشکی کشور به تکریم اهداکنندگان خون پرداختند
جمعی از اساتید و پزشکان متخصص و فوق تخصص که ریاست انجمن های مختلف پزشکی را بر عهده دارند ضمن بیان مطالبی پیرامون ضرورت ترویج فرهنگ کمک به همنوعان با اهدای خون، به تکریم اهداکنندگان خون پرداختند و روز جهانی اهداکنندگان خون را به کسانی که دغدغه کمک به زندگی دوباره بیماران دارند، تبریک گفتند.
دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠ ادامه خبر >>

1400 سفیر اهدای خون معرفی می شوند
سازمان انتقال خون ایران با معرفی 1400 سفیر اهدای خون از میان چهره های سرشناس ملی و استانی ضمن تلاش برای افزودن به سرمایه های اجتماعی خود ایرانیان را به کمک به همنوعان با اهدای خون سالم، داوطلبانه و بدون چشم داشت فرا می خواند.
دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠ ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

Error on query in tag id=3960