صفحه اصلي > آرشیو خبری > پرونده های خبری > آتش نشان خون بخش 

 


  چاپ        ارسال به دوست

آتش نشان های استان هرمزگان به پویش اهدای خون پیوستند

کارکنان واحد آتش نشانی وخدمات ایمنی منطقه آزاد قشم، بندرلنگه و کنگ همراه با سایر هم استانی های خود به مناسبت بزرگداشت روزآتش نشانی با شرکت در پویش آتش نشان خون بخش  در مراکز خونگیری شهرستان ها و جزایر این منطقه خون اهدا کردند .
به گزارش روابط عمومی انتقال خون هرمزگان، در پویش کشوری اهدای خون آتش نشان هایی سازمان منطقه آزاد قشم، نجم الدین فریدونی رئیس واحد  آتش نشانی وخدمات ایمنی منطقه در این زمینه گفت: زحمات ومسئولیت های نیروهای خدوم آتش نشانی بر هیچ کس پوشیده نیست.
وی افزود: امروز نیزکشور به نوعی درگیر ویروس کرونا است و عزیزان آتش نشان  نیز در راستای انجام وظایف انسانی خود برای نجات جان همنوعانی که به خون نیاز دارند از پویش آتش نشان خون بخش حمایت کرده در مرکز انتقال خون قشم خون اهدا کردند.
دکتر فرزاد حسین زاده شهردار بندرلنگه نیز با حضور در پایگاه انتقال خون  ضمن تبریک فرارسیدن روز آتش نشانی و ایمنی در جمع
 اهدا کنندگان خون واحد آتش نشانی گفت: آتش نشان ها امروز خون خود را در طبق اخلاص نهادند تا به دیگران زندگی دوباره ببخشند.
شهردار بندرلنگه اهدای خون را یک رفتار بشر دوستانه  دانست و گفت: بر اساس شعار ما مبنی بر داشتن شهری آباد برای همه انتظار داریم اقشار مختلف در امور شهرداری  در انجام اهدای خون که یک مسئولیت اجتماعی به حساب می آیند نیز  پیشرو باشند و دغدغه تامین خون را که  با توجه به شیوع کرونا تحت تاثیر قرار گرفته با اهدای مستمر خون حل کنند .
گفتنی در این مشارکت بیش از 13نفر  از آتش نشان های شهر تاریخی بندر کنگ  و بندرلنگه حضور داشته و با اهدای خون از این پویش حمایت کردند .
 


٠٩:٣٤ - چهارشنبه ١٦ مهر ١٣٩٩    /    عدد : ١٧٢٣١    /    تعداد نمایش : ٢٠٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج