صفحه اصلي > اخبار 

 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مشاور مديرعامل سازمان انتقال خون ايران از پروژه ساخت مرکز اهدای خون شهرستان نور

مشاور مديرعامل سازمان انتقال خون ايران در سفر دو روزه به استان مازندران از  فعاليت بخش هاي مختلف فني و اداري اداره كل  انتقال خون این استان و پروژه در حال ساخت مركز اهداي خون شهرستان نور بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل انتقال خون مازندران، دكتر ذوالفقار تقوي مديركل انتقال خون استان ضمن ابراز خرسندي از حضور مشاور مديرعامل به ارائه گزارشي جامع و كامل از فعاليت ها و وضعيت انتقال خون استان پرداخت و با بيان نيازها و مشكلات موجود خواستار مساعدت مسئولين سازمان در راستاي رفع اين مشكلات شد.
در ادامه دكتر سیاوش پرندوش مشاور مديرعامل سازمان انتقال خون ايران ضمن تقدير از تلاش ها و فعاليت هاي مديركل و كاركنان  انتقال خون مازندران،  انتقال خون را مكاني مقدس خواند و افزود: كار در اين مركز نوعي عبادت است.
بنابراين گزارش، مشاور مديرعامل صبح روز پنج شنبه ٢٥ شهريور به همراه دكتر تقوي عازم شهرستان نور شد و با حضور فرماندار و خير و ديگر مسئولين شهرستاني از بازديد كرد.
دكتر سياوش پرندوش در بازديد از پروژه احداث ساختمان اهداي خون شهرستان نور، از خيّر  مجمع مهرگان، دكتر علي شادمان فرماندار شهرستان نور و  همچنين تلاش هاي بي وقفه مديركل انتقال خون استان و رايزني هاي انجام شده با مسئولين استاني و شهرستاني  در جهت ساخت اين مركز قدرداني كرد و اظهار داشت: ٣٠ درصد مراكز اهداي خون در سراسر كشور با كمك خيرين احداث شده است و از مردم استان مازندران انتظار داريم با مشاركت بيشتر در كار خير همواره یاری رسان انتقال خون در پیشبرد اهداف نجات بخش برای بیماران باشند.
 در پايان این بازدید دكتر سیاوش پرندوش گفت: اميدواريم ساختمان اهداي خون نور در هفته اول مهر تجهيز و آماده بهره برداري و رسما شروع به كار كند.

.

گزارش تصویری خبر


١٤:٠٦ - يکشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠٠    /    عدد : ٢٢٠٧٨    /    تعداد نمایش : ٦١٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج