صفحه اصلي > اخبار 

 


  چاپ        ارسال به دوست

کارکنان دستگاه قضا به یاری بیماران نیازمند به خون آمدند

در هفته بزرگداشت قوه قضاییه و با حضور مدیران، قضات و کارکنان دستگاه قضایی در مراکز اهدای خون سراسر کشور، صحنه هایی ناب از انسانیت، نوع دوستی و مسئولیت پذیری اجتماعی شکل گرفت. شاغلین در قوه قضاییه در روزهایی که متبرک به نام و یاد شهید بهشتی و یاران وفادارش بود با اهدای خون جانی دوباره به بیماران نیازمند بخشیدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران؛ در گزارش زیر به گوشه ای از حضور خانواده بزرگ قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران در مراکز اهدای خون پرداخته ایم که خواندنش خالی از لطف نیست:

.

.

.

.

آذربایجان شرقی

 

مدیر کل و کارکنان بازرسی استان با هدف زندگی بخشیدن به بیماران نیازمند به خون با حضور در محل استقرار تیم اتوبوس اهدای خون  ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه خون اهدا کردند.علی کرمی رییس منطقه پنج و مدیرکل بازرسی استان آذربایجان شرقی ضمن اهدای خون از تلاش های صادقانه کارکنان انتقال خون استان تقدیر و تشکر کرد.

استان قزوین

مدیرکل دادگستری استان قزوین به همراه  دادستان عمومی مرکز استان و جمعی از  معاونین و کارکنان دادگستری به مناسبت هفته قوه قضاییه با حضور در مرکز انتقال خون استان قزوین ، خون خود را برای زندگی بخشیدن به بیماران نیازمند اهدا کردند.

صبح روز شنبه پنجم تیر ماه به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و 72 تن از یارانش و هفته قوه قضاییه حجت السلام قدرتی مدیرکل دادگستری ، محمد قاسمی دادستان عمومی  مرکز استان ، احسان نظام دوست معاون منابع انسانی ، علی شعبانی رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب مرکز استان و جمعی از پرسنل دادگستری استان قزوین در اقدامی نیکوکارانه به منظور تقویت حس ایثار و از خودگذشتگی  با حضور در مرکز انتقال خون استان قزوین،در راستای مسئولیت اجتماعی در این امر خیر و خداپسندانه شرکت و خون خود را اهدا نمودند.

استان کرمانشاه

به مناسبت هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم آیت ا... بهشتی و هفتاد و دو تن از یاران باوفای امام و انقلاب جمعی از كاركنان اداری و قضات دادگستری کل استان کرمانشاه در عملی خداپسندانه برای كمك به هموطنان نيازمند، خون اهدا كردند.

پرویز توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در حاشیه این حرکت خیرخواهانه گفت: دستگاه قضائی از ظرفیت بالای پرسنلی برخوردار است و امیدواریم با همکاری تمام اعضای دادگستری استان در ترویج و گسترش فرهنگ اهدای خون آگاهانه و مسئولانه قدم موثری برداریم.

استان کرمان

جمعی از کارکنان دادگستری کرمان به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه در محل استقرار تیم سیار اهدای خون حاضر شدند و برای کمک به هموطنان نیازمند، خون خود را هدیه کردند.

 آنان هدف از انجام این کارخداپسندانه را ترویج فرهنگ اهدای خون عنوان داشتند و بیان کردند: یکی از عرصه های تبلور دینداری اهدای خون به نیازمندان است زیرا نه تنها موجب نجات جان یک بیمار می شود بلکه به نوعی شکرگزاری به درگاه خداوند متعال برای برخورداری از سلامتی محسوب می شود.

استان گلستان

تیم سیار اهدای خون انتقال خون استان به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه در محل دادگستری گلستان استقرار پیدا کرد و مدیر کل دادگستری استان وجمعی از قضات و کارکنان دادگستری در اقدامی خیر خواهانه، خون خود را با هدف کمک به نجات جان بیماران اهدا کردند.

 دکتر هادی هاشمیان مدیر کل دادگستری استان گلستان در حاشیه این کار نجات بخش گفت: اهدای خون و کمک به همنوع را باقیات و صالحات برای فرد می دانم و امیدوارم  این امر خداپسندانه را در بین کارکنان و عموم جامعه  ترویج دهیم.

 

استان مازندران

جمعی از قضات و کارکنان دادگستری شهرستان ساری با حضور در محل استقرار تیم سیار اهدای خون به مناسبت هفته قوه قضاییه و گرامیداشت شهدای 7 تیر در عمل انسان دوستانه اهدای خون شرکت کردند.

روح الله باقری رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان ساری با حضور در تیم سیار انتقال خون از زحمات کارکنان انتقال خون تشکر و قدردانی کرد و گفت: دادگستری شهرستان  این آمادگی را دارد تا در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون و حفظ و تامین ذخایر خون و فرآورده های مورد نیاز بیماران با انتقال خون در طول سال همکاری کند.

شهرستان بم استان کرمان

رئیس و کارکنان دادگاه بخش بروات در شهرستان بم به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه و با هدف کمک به بیماران نیازمند به خون در مرکز اهدای خون این شهرستان حاضر شدند.

افشاری رئیس دادگاه بخش بروات در شهرستان بم در نشست صمیمانه با رئیس مرکز اهدای خون بم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات کارکنان انتقال خون بیان داشت: اهدای خون سنت بسیار پسندیده ای است که ارزش های معنوی زیادی دارد و همدلی و همراهی مردم نیز گره گشای سختی ها در همه موقعیت های زمانی بوده است.

شهرستان مهاباد استان آذربایجان غربی

رئیس دادگاه نظامی شهرستان مهاباد به همراه جمعی از همکاران قضایی طی هماهنگی از قبل صورت گرفته باهدف تامین خون و فرآورده های مورد نیاز مراکز درمانی، در مرکز اهدای خون این شهرستان حاضر شدند.

شهرستان مسجدسلیمان استان خوزستان

علی اسکندری رئیس دادگستری به همراه خسرو هاشم پور رئیس زندان های شهرستان مسجدسلیمان همزمان با هفته قوه قضائیه و به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطره شهید والا مقام آیت ا... بهشتی و هفتاد و دو تن از یاران باوفای امام و انقلاب، در عملی انسان دوستانه  براي كمك به هموطنان نيازمند با حضور در مرکز اهدای خون این شهرستان، خون اهدا کرد.

شهرستان جیرفت استان کرمان

کارکنان دستگاه قضایی شهرستان جیرفت ضمن تشکر از تلاش کارمندان انتقال خون هدف از این عمل خداپسندانه را انجام وظیفه دینی، انسانی و اجتماعی در قبال سلامت جامعه دانستند و عنوان کردند در این شرایط حادکشور بیماران خاص نیازمند خون اهدایی هستند و نباید کرونا باعث غفلت از کمک به این هموطنان شود.


١٠:٥٣ - شنبه ١٩ تير ١٤٠٠    /    عدد : ٢١٣٦٧    /    تعداد نمایش : ٩٩٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج