صفحه اصلي > اخبار 

 


  چاپ        ارسال به دوست

مشارکت خیرین در تجهیز ساختمان انتقال خون اردبیل

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اردبیل، دکتر شراره دژکام مدیرکل انتقال خون استان اردبیل با حضور در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل با حجت السلام مهدی ستوده دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل انتقال خون اردبیل ضمن تشکر از اهدای خون مستمر مدیرکل و کارکنان اوقاف استان گفت: اهدای خون یک سنت حسنه است که اهداکنندگان آن با بخشش قسمتی از خون خود، باعث نجات بیماران نیازمند به این مایع حیاتی می شوند.

  وی در ادامه به اهمیت و ضرورت مشارکت خیرین در راستای ارائه خدمات بهتر انتقال خون اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه بخشی از فعالیتهای اداره اوقاف و امور خیریه کمک به رفع نیازهای همنوعان است، امیدواریم تامین بخشی از تجهیزات مورد نیاز انتقال خون توسط خیرین حوزه سلامت انجام گیرد.

حجت السلام مهدی ستوده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل ضمن تشکر از تلاشهای انتقال خون در تامین خون مورد نیاز مراکز درمانی، بر اهمیت مشارکت خیرین برای هزینه های تجهیز ساختمان انتقال خون تاکید کرد.

در پایان حجت السلام ستوده برای هماهنگی و حضور جمعی از اعضای خیرین سلامت استان در جهت بازدید و آشنایی با فرایندهای انتقال خون، قول مساعد داد.


١٠:٣٢ - چهارشنبه ١٦ تير ١٤٠٠    /    عدد : ٢١٣٢٦    /    تعداد نمایش : ٥٠٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج