صفحه اصلي > اخبار 

 


  چاپ        ارسال به دوست

شهریار فوتبال جهان به پویش اهدای خون فوتبالی ها پیوست


برترین گلزن فوتبال ملی و سفیر اهدای خون با حضور در اداره کل انتقال خون استان اردبیل و امضای پیراهن یادبود شادروان علی انصاریان و مهرداد میناوند به پویش اهدای خون فوتبالی ها پیوست.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران؛ علی دایی، بازیکن سابق فوتبال تیم ملی ایران و  آقای گل جهان که به زادگاه خود اردبیل سفرکرده بود با حضور در انتقال خون استان و امضای پیراهن یادبود شادروان علی انصاریان و مهرداد میناوند به پویش اهدای خون فوتبالی ها پیوست.

براساس این گزارش علی دایی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری پویش اهدای خون فوتبالی ها و زنده نگه داشتن یاد دو فوتبالیست مرحوم علی انصاریان و مرحوم مهرداد میناوند همه جوانان و به ویژه دوستداران ورزش پرطرفدار فوتبال  را به مشارکت در اهدای خون دعوت کرد.

شهریار فوتبال جهان که خود اهداکننده مستمرخون است به عنوان سفیر اهدای خون در راستای نهادینه سازی فرهنگ اهدای خون داوطلبانه و بدون چشمداشت فعالیت می کند.

گفتنی است علی انصاریان و مهرداد میناوند دو بازیکن پیشکسوت فوتبال ایران بودند که با اختلاف چند روز و در اثر ابتلا به ویروس کرونا بیمار شده و یکی پس از دیگری چشم از جهان فرو بستند.

سازمان انتقال خون ایران با هدف زنده نگاه داشتن یاد این دو ورزشکار فقید پویش اهدای خون فوتبالی ها را راه اندازی کرد.در بخشی از این پویش پیراهن یادبود تیم ملی که منقش به عکس این دو بازیکن است توسط چهره های سرشناسی که به این پویش پیوسته اند امضا می شود.

 

 


١٥:١٢ - سه شنبه ١ تير ١٤٠٠    /    عدد : ٢١١٣٨    /    تعداد نمایش : ١١٣٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج