صفحه اصلي > اخبار 

 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری خون اهدا کرد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری ضمن تقدیر از تلاش های مدافعان سلامت در انتقال خون به یاری بیماران نیازمند به خون آمد.
 
به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان چهارمحال و بختیاری؛ مهندس مرتضی بلالی دهکردی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در اداره کل انتقال خون حضور یافت و خون خود را برای نجات جان بیماران نیازمند اهداکرد.
وی که از اهداکنندگان مستمر به حساب می آید پس از اهدای خون با مدیر کل انتقال خون استان دیدار نمود و از تلاش های شبانه روزی کارکنان این اداره کل که در راستای نجات جان همنوع قدم بر می دارند تقدیر و تشکر نمود.
بلالی در مورد این کار انسان دوستانه و نجات بخش گفت: توجه به یکدیگر و همیاری در مسائل اجتماعی از وظایف هر فرد در جامعه است و شایسته هست در این شرایط تداوم بیماری کرونا  نیازمندان به خون را مدنظر داشته باشیم.
 
وی درادامه افزود: همه پروتکل های بهداشتی در مراکز انتقال خون به طور جدی رعایت می شود و دغدغه ای بابت این موضوع وجود ندارد  و همانطور که گفته شده است " اهدای خون، اهدای زندگی ست" باید قدر این نعمت خدادادی را دانست و در راه کمک به نیازمندان از آن استفاده نمود بخصوص که این کار، نجات جان انسان های دیگر را به دنبال دارد.
 
دکتر حسین هاشمی مدیرکل انتقال خون استان در مورد این اقدام وفادارانه مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان اهداکننده مستمر بیان کرد: امید داریم با فرهنگ سازی در همه اقشارجامعه،  مردم به این کار نیک اقدام کنند و با اهدای خون خود زندگی و لبخند را به بیماران هدیه دهند. 
 
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان اظهار امیدواری کرد که با همکاری هم استانی های عزیز  این فرهنگ انسان دوستانه و خداپسندانه بیشتر از گذشته در بین مردم نوع دوست گسترش یابد و شاهد حضور پرشور اهداکنندگان عزیز به مراکز اهدای خون باشیم .
 
 


١٢:٠١ - چهارشنبه ١٢ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ٢٠٧٢٤    /    تعداد نمایش : ١٦٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج