صفحه اصلي > اخبار 

 


  چاپ        ارسال به دوست

در بازدید مدیرعامل سازمان انتقال خون از درمانگاه تالاسمی ظفر مطرح شد

درخواست از خیرین سلامت برای احداث یک درمانگاه با کیفیت تالاسمی

مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران به مناسبت روز جهانی تالاسمی، در جمع بیماران، پزشکان، پرستاران و کارکنان درمانگاه تالاسمی بزرگسالان ظفر حاضر شد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران، شنبه هجدهم اردیبهشت 1400 و همزمان با روز جهانی تالاسمی، دکتر پیمان عشقی مدیرعامل سازمان به همراه دکتر سعید محمدی معاون فنی و فناوری های نوین با جمعی از بیماران، پزشکان، پرستاران و کارکنان درمانگاه تالاسمی بزرگسالان ظفر دیدار و گفتگو کردند.
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران در این دیدار از بخش های مختلف درمانگاه تالاسمی بزرگسالان ظفر بازدید کرد و ضمن تاکید بر وظیفه اصلی سازمان در تامین خون سالم و کافی برای بیماران تالاسمی گفت: امیدواریم بتوانیم در مسیر بهبود کیفیت زندگی بیماران تالاسمی به بهترین نحو ممکن عمل کنیم و البته خوب می دانیم که فضای ساختمانی این درمانگاه در شان و جایگاه بیماران عزیز ما نیست و از خیرین سلامت کشور که همیشه پیش قدم بوده اند، انتظار داریم همت جدی برای احداث یک ساختمان با کیفیت جهت ارائه خدمت به جامعه تالاسمی را نشان دهند.
در ادامه این دیدار صمیمانه، تعدادی از بیماران تالاسمی در واحد تزریق و دریافت خون آقایان و خانم ها به صورت جداگانه و مفصل، به بیان مطالب خود پرداختند که تقدیر از عملکرد سازمان انتقال خون و کارکنان درمانگاه تالاسمی ظفر، وجه مشترک همه صحبتها بود و همچنین مطالبه ایجاد یک محیط با کیفیت تر برای درمانگاه بیماران تالاسمی نیز یکی از مهمترین خواسته های مطرح شده در این بازدید بود.
بنابراین گزارش، هشتم ماه می مصادف با هجدهم اردیبهشت هر سال به نام روز جهانی تالاسمی نامگذاری شده است و هدف از نامگذاری این روز به نام این بیماری ، توجه بیشتر مسئولین و مردم به موضوع تالاسمی است. فراهم آمدن امکانات درمانی مطابق با استاندارد های جهانی و دستیابی به خون سالم و کافی برای همه بیماران تالاسمی و عدم تولد بیمار تالاسمی درکشوراهداف عمده ای است که همه افراد و سازمان های درگیر در این بیماری به آنها می اندیشند و برای دستیابی به آن تلاش می کنند.
برای مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید.
 


١٣:٠٧ - شنبه ١٨ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ٢٠٤١٢    /    تعداد نمایش : ١٣٦٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج