اخبار > دکتر پور فتح اله روز جهانی ارتباطات را به همه دست اندرکاران این عرصه تبریک گفت
 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر پور فتح اله روز جهانی ارتباطات را به همه دست اندرکاران این عرصه تبریک گفت

مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران روز جهانی ارتباطات را به تمامی دست اندرکاران ارتباطات کشور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران، دکتر پور فتح اله دراین پیام تبریک ارتباطات را مبنای توسعه خواند و افزود: اگر افکار بشر به ابزار ارتباطات مجهز نمی شد، نه تنها هرگز جوامع با یکدیگر وارد تعامل نمی شدند بلکه هیچ فعالیت سیستمی قابل انجام نبود.

وی تلاشهای ارتباطی را در عرصه انتقال خون حیاتبخش و مهم توصیف کرد و گفت: اگر امروز اهدا کنندگان انتقال خون 100 درصد خون مورد نیاز کشور را تامین می کنند و نزدیک به نیمی از خون های اهدایی توسط اهدا کنندگان مستمر صورت می گیرد یکی از دلایل مهم آن تلاش های روابط عمومی های ادارات کل انتقال خون سراسر کشور و گسترش ارتباطات است.

وی ادامه داد: امروز ما در نظر داریم با تکنیک های جدید ارتباطی انتقال خون را وارد عرصه جدیدی کنیم و با تغییر در شیوه ارتباط با مخاطبان خاص و عام، نتایج بهتری در جهت دهی افکار عمومی به دست آوریم.

دکتر پور فتح اله ادامه داد: گسترش سیستم های ارتباطی امروز به ما کمک می کند که هدفمند و به نحو شایسته تر فرهنگ سازی کنیم و در نظر داریم در سطحی متعالی و برخوردار از روش های پیشرفته و البته الکترونیک برای ارتباط و اطلاع رسانی ضمن جلو گیری از تهییج افکار عمومی، به طور پیوسته خون مورد نیاز مراکز انتقال خون کشور را تأمین کنیم.

دکتر پور فتح اله در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تمامی مدیران و پرسنل زحمتکش روابط عمومی که پنجره ای باز از سازمان به سوی مردم به حساب می آیند، برای تمامی این عزیزان آرزوی موفقیت کرد.

 


١٤:٠٧ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٧٣٥١    /    تعداد نمایش : ٢٦١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
0