اخبار > کودکان گام اول آشنایی با اهدا خون را محکم و عاشقانه برداشتند
 


  چاپ        ارسال به دوست

کودکان گام اول آشنایی با اهدا خون را محکم و عاشقانه برداشتند

کودکان گام اول آشنایی با اهدا خون را محکم و عاشقانه برداشتند.مدرسه ابتدایی و پیش دبستانی مفاخر یک مسابقه نقاشی با گروه سنی آزاد با محوریت موضوع اهدا خون برپا کرد .
سرویس فرهنگی موج برنا – انتقال خون استان گیلان همزمان با روز ملی اهدا خون طرح دهه بخشندگان حیات را مطرح کرد تا بتواند در بخش فرهنگ سازی اهدا خون و ورود نسل جوان به اهدا کنندگان خون گامی موثر بردارد ، در همین راستا موسسات و گروههای مختلف غیر دولتی هم پا به میدان گذاشتند تا دراین امر مهم سهیم باشند .  
 
موسسه زبان سفیر یکی از موسساتی بود که ضمن حضور در انتقال خون استان و اهدا تخفیف برای اهدا کنندگان در روز 9 مرداد به حمایت از اهدا کنندگان پرداخت.
 
در روز 9 مرداد  مدرسه ابتدایی و پیش دبستانی غیر دولتی دخترانه هوشمند مفاخرگیلان  یک جشنواره نقاشی با گروه سنی آزاد با محوریت موضوع اهدا خون برپا کرد
 
و از همه علاقمندان در گروه سنی آزاد 3 تا 13دعوت کرد تا در جشنواره نقاشی و دل نوشته با محوریت اهدا خون شرکت  کنند .
 
در این مراسم کودکان هنرمند با بیان موضوع نقاشی عمق نگاه خود به این امر انسان دوستانه را بیان کردند .
 
خانم دکتر ایزدی پور سخنگو انتقال خون استان گیلان با تمجید از نگاه هوشمندانه کودکان افزود : تلاش بنده و همکارانم در انتقال خون استان فرهنگ سازی اهدا خون است و از نگاه خوب شما و توجه و حمایت خانواده هایتان قدردانی می کنم .
 
در پایان بیش 50 نقاشی و 10دل نوشته به خانم دکتر گیتی ایزدی پور سخنگوی انتقال خون استان تحویل داده شد و به تمامی حاضران در این جشنواره نقاشی هدایایی به رسم یادبود اهدا شد .
 
این جشنواره با حضور دکتر گیتی ایزدی پور سخنگوی اداره کل انتقال خون استان گیلان  ، سید جاوید میر نژاد معاونت آموزش ابتدایی و شیرزاد حسنی مسیول گروههای آموزشی آموزش و پرورش ناحیه دو رشت ، سرهنگ حمید رضا سرخوش ریاست کلانتری 14 و به میزبانی معصومه قلی پور مدیر مدرسه ابتدایی و پیش دبستانی غیر دولتی دخترانه هوشمند مفاخرگیلان برگزار شد .
 


٠٨:٠٤ - دوشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٤٤٧٦    /    تعداد نمایش : ١٦١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج