اخبار > روابط عمومی بستر ساز فرهنگ اهدای خون است
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام مدیر عامل سازمان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی:

روابط عمومی بستر ساز فرهنگ اهدای خون است

مدیر عامل سازمان انتقال خون هفدهم ماه می مصادف با 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به کلیه همکاران روابط عمومی و دست اندرکاران اطلاع رسانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون کشور در این پیام آمده است:

اگر امروز 5/ 1 میلیون اهدا کننده در کشور داریم و ذخایر خونی در تمامی استانهای کشور به بیش از 5 روز رسیده است، اگر فرهنگ اهدای خون در جامعه ما پیشرو تر از تمامی کشورهای منطقه در روح و جان مردم نشسته است و اگر هیچ بیماری در اثر نیاز به خون به خطر نمی افتد، تمامی این دستاوردها از فرهنگسازی برای اهدای خون و اطلاع رسانی دقیق و به موقع و آگاهانه آغاز شده است.

وی افزود: نوع کار روابط‌عمومی و مسئولیت‌های آن حرفه روابط عمومی را به  پنجمین شغل پراسترس در جهان بدل کرده است. زیرا کارگزاران روابط عمومی‌ افراد متخصص در زمینه کنترل آسیب‌ها و بحران های افکار عمومی هستند وباید توانایی تفکر و عمل سریع در شرایط پراسترس را داشته باشند.

در این پیام آمده است: اگر اطلاع رسانی دقیق، تبلیغات اثر بخش، انتقال دیدگاه های مخاطبان به سازمان و مهارت کارگزاران روابط عمومی در مدیریت افکار عمومی نبود، هیچ کس از حال هیچ بیماری با خبر نمی شد و اهدا کننده ای به مراکز انتقال خون رهنمون نمی شد، نذر خون به شکل یک سنت در نمی آمد و زمینه مناسب فرهنگ اهدای خون فراهم نمی شد تا شاهد دستاوردهای امروز انتقال خون باشیم.

وی ضمن تقدیر از زحمات این عزیزان در سراسر کشور ابراز امیدواری کرد تا با مهارت و تخصص این همکاران برنامه های پیش رو چون اهدای پلاکت و سلولهای بنیادی و ساماندهی اهدا اولی ها  نیز همچون همیشه در بستری از فرهنگ مناسب و اطلاعات به موقع و دقیق به خوبی اجرا شود.

وی از کارگزاران روابط عمومی فعال در سازمان خواست تا با بهره مندی از ظرفیت های روابط عمومی آنلاین و شبکه های مجازی و روز آمد سازی دانش و فن آوری این رشته، اثر بخشی فعالیت های خود را عمق و وسعت بخشند.

 


١٥:٤٦ - سه شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٣٥٩٦    /    تعداد نمایش : ٣٣٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج