اخبار > دومین روز کارگاه GMP در انتقال خون تهران برگزار شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور 7 شرکت کننده از 4 کشور در کارگاه رویه های تولید مطلوب

دومین روز کارگاه GMP در انتقال خون تهران برگزار شد

دومین روز کارگاه رویه های مطلوب تولید با هدف تقویت و ارتقا مهارت های فنی کشورهای منطقه در اداره کل انتقال خون تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان تهران، دومین روز کارگاه آموزشی جی ام پی، سه شنبه بیست و ششم اردیبهشت 96 با حضور هفت شرکت کننده از  کشورهای عراق، عمان، لیبی و افغانستان در مرکز وصال برگزار شد.

دکتر صدیقه امینی؛ معاون تضمین کیفیت و کنترل کیفی انتقال خون ایران در حاشیه برگزاری این گارگاه، گفت: این کارگاه با هدف تقویت و ارتقا مهارت های فنی کشورهای منطقه از طریق به اشتراک گذاری تجربیات در تهران برگزار می شود.

وی ادامه داد: ما به عنوان مرکز همکار سازمان جهانی بهداشت، برنامه هایی را برای کشورهای منطقه در نظر گرفتیم که یکی از این برنامه ها، کارگاه آموزشی جی ام پی برای کشورهای منطقه امرو و شمال افریقا است.

دکتر امینی افزود: این کارگاه آموزشی در سه روز متوالی برگزار می شود که اولین روز آن دوشنبه 25 اردیبهشت با محوریت فعالیت های نظارتی در ستاد مرکزی سازمان انتقال خون ایران برگزار شده و امروز و فردا نیز به صورت عملی مشغول معرفی فرآیندهای جی ام پی پیاده شده در اداره کل انتقال خون استان تهران هستیم.

وی همچنین وضعیت رویه های تولید مطلوب در انتقال خون ایران را بسیار مناسب دانست و خاطرنشان کرد: این مطلب را بارها میهمانان بازدیدکننده ما تایید کرده اند که جی ام پی در انتقال خون ایران به خوبی تعریف، پیاده سازی و استقرار یافته است.

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید.


١٤:٥٦ - سه شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٣٥٩٤    /    تعداد نمایش : ٤٦٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج