اخبار > اهدای خون توسط جهادگران قم
 


  چاپ        ارسال به دوست

اهدای خون توسط جهادگران قم

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون، بیش از 40 نفر از کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان قم با شعار «روزی برای زیباتر کردن زندگی» خون خود را اهدا نمودند.

بیش از 40 نفر از جهادگران قم با حضور در مرکز انتقال خون واقع در میدان روح الله، خون خود را اهداء کردند.

 

در حاشیه اهدای خون جهادگران ،علی قاسمی ورجانی مدیر روابط عمومی جهاد کشاورزی قم ضمن قدردانی از مشارکت کارکنان این سازمان جهت مشارکت در این عمل انسان دوستانه، اظهار داشت: علاوه بر اینکه اهداء خون موجب نشاط و شادابی سازمانی خواهد شد، همانطور که گفته شده است «اهدای خون، اهدای زندگیست» و باید قدر این نعمت خدادادی را دانسته و در راه کمک به نیازمندانِ این ماده حیاتی از آن استفاده نمود چرا که در این کار رضای خداوند و نجات جان انسان ها قرار دارد.

 

وی افزود: یکی از مؤلفه های ایجاد همدلی در میان همکاران، شرکت در امور خیرخواهانه است و اهدای خون یکی از امور انسان دوستانه ای است که علاوه بر رضای خدا، سلامت جسم و کمک به همنوعان را نیز در خود دارد.

 

وی همچنین بیان داشت: شرکت در برنامه های جمعی و گروهی موجب افزایش روحیه و نشاط همکاران می شود که این امر رابطه مستقیم در میزان بهره وری و کارایی آنها دارد و همین مسئله اهمیت اجرای چنین برنامه هایی را در سازمان ها نشان می دهد.

 

گفتنی است، در این اقدام خیرخواهانه بیش از 40 نفر از جهادگران قم با حضور در مرکز انتقال خون میدان روح الله، در این برنامه شرکت کردند.


١٣:٣٩ - چهارشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٦٥٦١    /    تعداد نمایش : ٧٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
0