اخبار > با حضور مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان قم تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل انتقال خون قم صورت گرفت
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان قم تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل انتقال خون قم صورت گرفت

   تودیع و معارفه ی ذیحساب اداره کل انتقال خون  قم طی جلسه ای با حضور مدیرکل امور اقتصادی ودارایی ومدیرکل انتقال خون استان قم برگزار شد.

عادل علیپور مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان قم با اشاره به نقش حساس ذیحسابان در دستگاههای اجرایی ، ذیحسابان را امین مردم و دولت در حفظ و صیانت از سرمایه های ملی دانست.

وی یکی از مهمترین بسترهای ایجاد تحول اقتصادی، ایجاد تحول در نظام مالی بیان کردواظهار داشت: سرآغازاین روند می تواند استقرار سیستم حسابداری کارآمد بر اساس فناوری‌های نوین باشد

دکتر نوریان با اشاره به ماموریت خطیر ذیحسابان در زمینه ی رصد هزینه کرد دارایی های دولت اظهار داشت: حضور فعال و مشاوره های موثر خانم فریدی در دوران تصدی ذیحسابی این اداره کل همراه و همگام با اهداکنندگان ،کارکنان و مدیریت در جهت تحقق اهداف سازمانی که همانا تامین خون بیماران نیازمند بوده است باعث رشد و ارتقای شاخص های اهدای خون در استان گردیده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی تغییر و جابجایی مسئولان را در راستای افزایش کارایی و بهره وری بسیار مهم دانست و افزود: استفاده از تجارب گذشته می تواند موجب رشد افراد و همچنین ارتقاء فعالیت های سازمانی شود.

در انتهای مراسم از خانم فریدی بعنوان ذیحساب سابق تقدیر بعمل امد و خانم محمودی بعنوان ذیحساب جدید معرفی گردید.


١٢:٥٦ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٢٥٧٦    /    تعداد نمایش : ٢٧٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج