اخبار > دیدار عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با مدیر عامل سازمان انتقال خون
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با مدیر عامل سازمان انتقال خون

عضو هیات ریسه و کمیسیون بهداشت  مجلس شورای اسلامی با مدیر عامل سازمان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون  دکتر همایون یوسفی که علاوه بر نمایندگی در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس فوق تخصصی خون و سرطان نیز هست، باریاست انتقال خون کشور دکتر پور فتح اله دیدار و در خصوص مشکلات و راهکارهای برون رفت از آن با مدیر علامل سازمان گفتگوکرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون دکتر پور فتح اله.. در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از دست آوردهای مهم سازمان انتقال خون گفت: پیوسته تلاش می کنیم  طبق استانداردهای جهانی فن آوری، دانش و تجهیزات سازمان را روز آمد کنیم.

وی همچنین با بیان برخی از مشکلات سازمان گفت: امید واریم  با همکاری کمیسیون بهداشت و درمان وجناب آقای دکتر یوسفی که خود در این زمینه متخصص هستند، از این مشکلات عبور کنیم چرا که امروز دانش بشری روز به روز در حال دگر گونی است و سازمان انتقال خون نیاز به همکاری جدی مجلس مخصوصاً کمیسیون بهداشت دارد.

مدیر عامل سازمان انتقال خون با اشاره به  طرح های در دست اقدام سازمان از جمله ساخت پالایشگاه و مسائل مربوط به سازگاری نسجی و آزمایشهای مربوط به آن گفت: محرمانه نمودن HLAاهدا کنندگان  باید بصورت طرح و قانون قوی مطرح شود.  سپس دکتر یوسفی ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای صورت گرفته درخصوص پی گیری برای به نتیجه رسیدن  طرح پیوند مغز استخوان BMT، طرح حل مشکلات انتقال خون و حمایت و پی گیری استفساریه مطرح شده سازمان انتقال خون در مجلس قول همکاری داد. 

   


١٤:٢٨ - سه شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٦٤٤٧    /    تعداد نمایش : ٣٣٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
0