اخبار > تقدیر مقام عالی وزارت از همکاران سازمان انتقال خون ایران
 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر مقام عالی وزارت از همکاران سازمان انتقال خون ایران

فعالیت و کارهای شما غیر مستقیم هم تست می شود . سازمان انتقال خون ایران باید علاوه بر تامین خون و فرآورده های مورد نیاز بیمارستان ها به طور روزانه و مستمر در حوادث و بحران ها مثل زلزله و سوانح و تصادفات جاده ای نیز جوابگوی بیمارستان ها و مراکز درمانی از نظر تامین خون باشد که مطمئن هستم اگر سرویس دهی مناسبی نداشتید شکایات فراوانی را شاهد بودیم.

خدا را شاکرم که در سازمان انتقال خون ایران تامین خون بیماران با حضور گسترده مردم عزیز اهداکننده خون و فعالیت گسترده کارمندان خدوم این سازمان انجام شده است. من به نوبه خودم از دوستان شاغل در انتقال خون مدیرعامل، و مدیران و کارکنان سازمان تشکر و قدردانی می کنم. باید سعی کنید بالاترین و ارزرشمندترین کارها با کمترین هزینه و با استانداردهای بین المللی انجام شود و کم عارضه ترین محصولات را روانه بازار کنید که خوشبختانه با گزارشات ارائه شده در این امر موفق عمل کرده اید.

سازمان انتقال خون ایران باید طوری عمل کند که نیاز به بودجه دولت نداشته باشد. برنامه های خوبی در جهت درآمدزایی در سازمان ارائه و اجرایی شده است که قابل تقدیر است از شروع دولت یازدهم در سال 92 تا حال حاضر اقتصاد انتقال خون را به سمت اجرایی پیش برده اید.

فعالیت های سازمان انتقال خون ایران در جهت تامین خون و فرآورده های خونی مورد نیاز بیماران خاص خصوصاً عزیزان تالاسمی و هموفیلی ستودنی است.

با نگاه به وضعیت گذشته و حال حاضر سازمان انتقال خون شاهد پیشرفت های بسیار خوبی در این سازمان هستم.

عملکرد و کارنامه خوبی را در سازمان انتقال خون می بینم که جا دارد از مدیرعامل و همکاران خدوم این سازمان تشکر و قدردانی کنم. 

 


٠٨:٤٤ - چهارشنبه ١١ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٦٣٧٣    /    تعداد نمایش : ٤٥٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
0