اخبار > نشست هم اندیشی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در انتقال خون
 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست هم اندیشی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در انتقال خون

نشست هم اندیشی فناوری اطلاعات و ارتباطات از طریق  وب کنفرانس  و  با حضور اداره فاواو مراکز منطقه ایسازمان انتقال خون ایران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران به نقل از رئیس اداره فاوای این سازمان، در نشست هم اندیشی فناوری اطلاعات و ارتباطات از طریق وب کنفرانس که با حضور فرهود زعفرانی مدیر کل دفتر فن آوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری، مهندس محمدرضا یزدان پور رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات و کارشناسان فاوا استانی مراکز همکاری های منطقه ای سازمان برگزار شد، طرفین 3 ساعت به بحث و بررسی درخصوص موضوعات مربوطه پرداختند.

در این نشست مهندس محمدرضا یزدان پور رئیس اداره فاوا درخصوص آخرین وضعیت و اقدامات صورت پذیرفته توسط ستاد درزمینه توسعه زیرساخت های ارتباطی وخدمات ارزش افزوده، متمرکز و یکپارچه سازی سامانه ها و سرویس های سازمانی و سامانه مدیریت خدمات فناوری اطلاعات، توضیحاتی ارایه کرد و به تبیین و تشریح برنامه ها و اهداف کیفی آتی این اداره در راستای ایجاد سامانه های جامع،  استقرار سیستم  هوش سازمانی و مدیریت دانش پرداخت.

یزدان پور در ادامه با اشاره به بسترسازی زیرساختی و نرم افزاری جهت فراهم نمودن امکان برگزاری جلسات و نشست ها از طریق ویدئو کنفرانس و وب کنفرانس، مواردی همچون  چابک سازی، کاهش فاصله ها و حذف مخاطرات ناشی از مسافرت های شغلی، و صرفه جویی قابل ملاحظه در زمان و هزینه را نیز از مزایای این امکان برشمرد.

فرهود زعفرانی مدیر کل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات و تحول اداری در این نشست خاطر نشان کرد در راستای اجرای بند 16 سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی مبنی بر صرفه جویی در هزینه های عمومی کشور، بستر سازی و تحقق سیاست های کلی از طریق هماهنگ سازی و بسیج پویای همه امکانات کشور با تامین شرایط و فعال سازی همه امکانات، لازم است این گونه نشست ها از طریق وب کنفرانس صورت پذیرفته و از اعزام مامورین و سفرهای بین استانی حتی درون شهری نیز جلوگیری به عمل آید.

در پایان ادارات کل استانی با ارایه گزارشاتی از وضعیت فعلی فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان و منطقه، نیازمندی ها و پیشنهادات و نقطه نظرات خود را در سطح منطقه ای و کشوری و برنامه های ستادبیان نمودند. همچنین زمانبندی برگزاری جلسات  بعدی نیز مشخص گردید.


١٧:٢٨ - چهارشنبه ١٥ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٢٤٧٤    /    تعداد نمایش : ٤٩٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج